Yuki 125i XTR

Motorka postavená pro opravdové cestování

Motorka postavená pro opravdové cestování. Lehká, vybavená a stvořena pro dlouhé vyjížďky. Cestování není o věku a ani o objemu motoru.

YUKI 125i XTR JE PLNOHODNOTNĚ VYBAVENÝ STROJ:

Pohodlné sedlo, USB zásuvka pro navigaci, kufry, padáky, vyšší plexi a Top Case. Jednou z hlavních výhod motocyklu je i jeho nenáročný provoz a údržba. Vzduchem chlazený jednoválcový motor o výkonu 11 koní zaručuje vysokou míru spolehlivosti na každé cestě.

CESTOVNÍ KUFRY - motocykl je vybaven trojicí velkých cestovních kufrů. Zavazadla pojmou spacák, stan, karimatku a vše, co potřebujete na svou cestu. Výhody cestovních kufrů jsou patrné na první pohled:

- Elegantní kompaktní vzhled
- Malá celková šířka motocyklu
- Lehká a zároveň robustní zavazadla
- Rychlá instalace
- Zamykání kufrů zabraňuje nežádoucímu otevření
- Top Case - 35 L
- Boční kufr levý - 20 L
- Boční kufr pravý - 12 L

TLUMIČ VÝFUKU S DVOJICÍ KONCOVEK

YUKI 125i XTR je vybaveno menším a lehčím tlumičem výfuku s chráničem proti popálení. Výfuky jsou detailně navrhovány od svodů až po koncovku. V provedení s nosičem zavazadel je výfuk plně chráněn i při enduro výletech mimo zpevněné cesty.

Cestovní endura jsou v současnosti nejoblíbenější motocyklovou kategorií díky své univerzálnosti. Novinka Yuki má vše, co má mít opravdové cestovní enduro. Doporučujeme všem, kteří uvažují o lehkém, vybaveném a nenáročném cestovním enduru.

Provozní hmotnost je včetně cestovního vybavení (kufry, padáky, apod.)

Dostupné v těchto barevných provedeních:

červená,modrá,žlutá

Technické údaje

Typ motoru: Čtyřdobý jednoválec vzduchem chlazený Převodovka: 5-ti stupňová Brzda přední: Kotoučová Brzda zadní: Kotoučová Kolo přední: 100/80-17 Kolo zadní: 120/80-17 Výrobce: Zongshen Tovární značka: ZS125-86 Obchodní označení: Yuki 125i XTR Provozní hmotnost: 156 kg Konstrukční rychlost: 100 km/h Výkon: 8,2 kW při 7500 ot/min Kroutící moment: 9,5 Nm při 8500 ot/min


64 990,00 Kč
Please select variants first