Yuki 125i Via

NOVINKA 2023

Technické údaje:

Typ motoru: Čtyřdobý jednoválec vzduchem chlazený Konstrukční rychlost: 85 km/h Příprava paliva: Vstřikování Přední pneumatika rozměr: 80/90 R14 Maximální výkon: 6,7 kW při 8000 ot./min. Zadní pneumatika rozměr: 90/90 R14 Obsah: 125 cm3 Objem palivové nádrže: 6 L Rozměry (d/š/v): 1930 mm / 688 mm / 1105 mm Hmotnost: 104 kg Rozvor: 1320 mm Nosnost: 150 kg Výška sedla: 780 mm Převodovka: Variator Homologace: EURO 5 Startér: Elektrický Řidičské oprávnění: A1 od 16 let nebo B

Skútr je osazen vzduchem chlazeným čtyřtaktním motorem o objemu 125 ccm, který dosahuje výkonu 9 koní. Skútr je vyladěný na svižnou jízdu a 14ti palcová kola dodávají řidiči naprostou jistotu na rozbitých úsecích našich silnic.

Motor řady 1P52QMI má průměrnou spotřebu paliva na hranici 2,7 l/100 km.

Skútr Yuki 125i Via je vybavený DÁLKOVÝM STARTEM MOTORU A ALARMEM.

Dálkový start motoru je praktický a příjemný pomocník zejména v chladných dnech, umožní zahřátí motoru před samotnou jízdou. Ovládání systému startu je možné pomocí komfortního dálkového ovladače.

Alarm Yuki slouží k zabezpečení vašeho skútru. Při případné nežádoucí manipulaci se skútrem spustí alarm výstrahu. V případě, že bude nežádoucí manipulace se skútrem pokračovat, spustí alarm poplach (houká siréna a blikají světla). Při neoprávněném pokusu o nastartování skútru je spuštěn poplach bez výstrahy. A v těchto případech je vždy elektronicky blokované startování motoru. Ovládání alarmu je pomocí dálkového ovladače.

LCD displej zobrazuje všechny potřebné údaje, včetně rychlosti, ujeté vzdálenosti, stavu paliva, otáček motoru. Přístrojový panel je vybaven LED ikonami, které zobrazují zapnutí potkávacích světel, dálkových a směrových světel apod. Skútr je vybaven FULL LED světlomety.

Yuki má v základu integrován USB port, který umožňuje nabíjení nejen mobilních telefonů. Model Via je připraven na komfortní cestování, skútr má úložný prostor pod sedlem a zadním trubkovým nosičem zavazadel. Praktickou stránku podtrhuje rovná podlaha a integrovaný háček na batoh či zavazadla.

Skútr Yuki 125i Via je dodáván v atraktivní modré nebo šedé metalické barvě

43 990,00 Kč