YUKI 125i SG

VYPRODÁNO

Lesní a polní cesty zdolá enduro s naprostou lehkostí. Nezastaví vás ani špatná cesta k chatě či hluboké vyjeté koleje plné bláta. Velké kameny na vaší cestě s Yuki 125i SG nebudou představovat žádný problém. Čím větší překážky, tím větší radost po jejich překonání.

Vylepšený trubkový rám se stará o maximální tuhost stroje. Jízdní komfort zajišťují přilnavé pneumatiky s enduro-vzorkem, vidlice upside-down je nastavena tak, aby odpružila veškeré nerovnosti. Enduro je vybaveno tradičním 21 a 18 palcovým kolem s výpletem. Náboj kola je soustružený z jednoho kusu hliníku. Kolo je ručně smontováno a tvoří tak ideální kombinaci pro vaše enduro výlety. Yuki klade důraz na bezpečnost. Motocykl je vybaven sdruženým brzdovým systémem CBS a výkonným LED světlem. Přístrojová deska obsahuje digitální ukazatel zařazené rychlosti, ukazatel paliva i otáčkoměru.

Dostupné v těchto barevných provedeních: modrá,červená

Technické údaje

Typ motoru: Čtyřtaktní, vzduchem chlazený Převodovka: 5-ti stupňová Brzda přední: Kotoučová Brzda zadní: Kotoučová Kolo přední: 2.75-21" Kolo zadní: 4.10-18" Výrobce: JQM Tovární značka: QM125GY-G Obchodní označení: YUKI 125i SG Provozní hmotnost: 129 kg Konstrukční rychlost: 99 km/h Výkon: 8,4/9000 kW/ot./min. Kroutící moment: 9,5/7500 Nm/ot./min.57 990,00 Kč