Přilba s headsetem Outstar S, SENA (matná černá) S,M,L,XL

Zapomeňte na Savage a Econo, po modelu Outstar nyní přichází inovovaná verze - Outstar S

Jezděte ve spojení s praktickými funkcemi:
Outstar S je otevřená chytrá přilba, která je vybavena osvědčenou komunikační technologií Sena. Přilba Outstar S s certifikací ECE je připravena k použití ihned po vybalení, není nutná žádná instalace. Ať už chcete komunikovat s ostatními jezdci, nebo spárovat svůj smartphone a poslouchat pokyny GPS, Outstar S nabízí praktické funkce, které vaši jízdu posunou na vyšší úroveň.

Klíčové vlastnosti přilby Outstar S:

  • Bluetooth® 5.0
  • Čtyřcestný interkom Bluetooth
  • HD 2-cestný interkom
  • Certifikát ECE
  • Výsuvná sluneční clona
  • Kompatibilní s aplikací Sena Utility
  • K dispozici varianty matná černá a lesklá bílá, ve velikostech S-M-L-XL

Bezpečnost a inovativní design:
Outstar S má certifikaci ECE a bezpečně drží na svém místě díky elegantnímu popruhu s mikro západkou pod bradou. Outstar S nabízí obličejový štít a zatahovací sluneční clonu pro větší pohodlí při jízdě na přímém slunci. Ventilační systém přilby umožňuje jezdci pohodlí díky dvěma vstupním a dvěma výstupním větracím otvorům. Přilba Outstar S je vybavena elegantním třítlačítkovým ovladačem na levé straně přilby pro pohodlné ovládání při jízdě na skútru nebo motocyklu.

Komunikace mezi jezdci:
Outstar S s rozhraním Bluetooth 5.0 umožňuje uživatelům snadno komunikovat s partnery na motocyklech z helmy do helmy prostřednictvím integrovaného čtyřcestného interkomu Bluetooth.Díky technologii Advanced Noise Control™ je snížen hluk větru a okolní hluk při jízdě, což vede k menšímu rušení zvuku v interkomu. Outstar S má dosah interkomu až 900 m a dobu hovoru 12 hodin. Při spojení pouze s jedním dalším jezdcem si uživatelé užijí interkom v HD kvalitě.

Připojení chytrého telefonu a aplikace Sena Utility:
Outstar S lze spárovat s chytrým telefonem a poslouchat hudbu, využívat GPS navigaci, přijímat telefonní hovory a další funkce. Funkce Audio Multitasking umožní uživatelům bezproblémově poslouchat hudbu z telefonu a zároveň si přitom bez hnutí prstem povídat s partnery přes interkom. Outstar S lze také používat s aplikací Sena Utility App, která umožňuje upravovat různá nastavení zařízení přímo z chytrého telefonu. Aplikace Sena Utility App obsahuje také funkci Smart Intercom Pairing, což je snadný způsob, jak spárovat Outstar S až se třemi dalšími zařízeními Sena podporujícími technologii Bluetooth naskenováním QR kódu.

Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.

6 522,00 Kč