Motocykl Enduro Hyper 125cc 4t Barton Motors

Motor jednoválec Obsah motoru 124 cc Typ motoru 4 takt Chlazení vzduchem Startování elektrické Pneu přední 100/90-17 Pneu zadní 130/80-17 Brzdy přední kotoučové Brzdy zadní kotoučové Objem nádrže 13l Palivo Natural 95 Hmotnost 152 kg Max.nosnost 150 kg Rozměry délka/šířka/výška 207 x 90 x 111 cm

Barton Hyper je motocykl ve stylu enduro. Jeho vysoká poloha a značná světlá výška podtrhují jeho terénní charakter. Verze vybavená kufry je skvělá nabídka pro turistické enduro. Dodatečný zavazadlový prostor vám umožní vzít si všechny potřebné věci a vyrazit do neznáma. Cestování na motorce nikdy nebylo tak pohodlné jako nyní.
Motor je poháněn vzduchem chlazeným čtyřdobým jednoválcovým motorem o objemu 125 ccm, který eliminuje nežádoucí vibrace, je Hyper nasazen na 17palcová paprsková kola a pneumatiky, které dobře fungují jak na silnici, tak v terénu. Obě kola mají kotoučové brzdy. Přední obrácené odpružení se lépe hodí pro jízdu po nerovném terénu. Zadní mono-tlumič a vysokozdvižný tlumič poskytují dostatečný zdvih odpružení.

Barton Hyper je ideální nabídkou pro lidi, kteří hledají motocykl nejen na dojíždění a přepravu, ale chtějí mít opravdovou radost z jízdy.

Nový Barton Hyper 125 2022

Barton Hyper 2022 prošel faceliftem a získal agresivnější charakter. Přední světlo a blinkry byly nahrazeny LED světly. Použití moderních technologií má vliv nejen na vzhled, ale také na bezpečnost. Od letošního roku je Hyper zaprvé lépe viditelný pro ostatní účastníky silničního provozu a zadruhé vám umožní více vidět po setmění. Další důležitou změnou u nejčastěji volené stopětadvacítky je přidání dalšího převodu. Šestistupňová převodovka umožňuje ještě lépe využít potenciál stroje, snížit už tak směšně nízkou spotřebu paliva a zlepšit jízdní komfort v celém rozsahu otáček. Změny normy Euro 5 zahrnovaly i vstřikování. V nejnovější verzi Hyper byla použita injekce Delphi.

84 200,00 Kč